Kulmahiomakone Akku BEWS18BLPX
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Harjaton, tehokas, kompaktirakenteinen 18 V kulmahiomakone.
- Tukeva kytkin parantaa turvallisuutta ja hallintaa.
- Suojakuvun säätö ilman työkaluja. <Toimituksen sisältö
Ilman akkua ja ilman laturia. Mukana laatikko.
Ohje
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät numerolla 073820 ja numeroilla 073846 - 073848. Aloituspaketit löytyvät numeroilla 073841 ja 073844.
Tekniset tiedot
| Paino | 1,97 kg |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | BEWS18-115BLPX2 |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 5,6 m/s2 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 115 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 22 mm |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | AEG tyyppi AS 18 V; AEG tyyppi AS 18 V; AEG tyyppi AS 18 V |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Kierroslukualue | 8500 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077108BEWS18BLPX |
|---|---|
| EAN | 4058546411411 |