Kompakti kulmahiomakone
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
MILWAUKEE – kompakti kulmahiomakone ⌀ 125 mm. Kompakti, tehokas kulmahiomakone, jossa suuri leikkuusyvyys tasaisen metallisen vaihdekotelon ansiosta.
- 4 m verkkokaapeli.
- Karan lukitus nopeaan laikan vaihtoon.
- Suojakannen pikäsäätö.
- Uudelleenkäynnistyssuoja.
Toimitussisältö
Kahva, suojakansi, kiristysmutteri.
Huomautus
Kaikista lukittavalla virtakytkimellä varustetuista kompakteista kulmahiomakoneista puuttuu kuolleen miehen kytkin.
Malli
1250 W / 125 mm kulmahiomakone, lyhyt malli, pehmeällä käynnistyksellä, ylikuormitussuojalla, takaiskuojalla ja
uudella, suurella kuolleen miehen kahvalla. Integroitu FIXTEC-pikalukitusjärjestelmä työkaluttomaan laikan vaihtoon. Tärinänvaimennuskahva (AVS).
Rakenne
MILWAUKEE – kompakti kulmahiomakone ⌀ 125 mm. Kompakti, tehokas kulmahiomakone suurella katkaisusyvyydellä litteän metallisen vaihdekotelon ansiosta.
- 4 m verkkojohto.
- Karan lukitus nopeaan laikan vaihtoon.
- Suojakotelon pikasäätö.
- Uudelleenkäynnistymissuoja.
Toimitussisältö
Kahva, suojakotelo, kiristysmutteri.
Huomautus
Kaikista lukittavalla kytkimellä varustetuista kompakteista kulmahiomakoneista puuttuu kuolleen miehen kytkin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Usp1 | uudelleenkäynnistyssuojalla |
| Paino | 2.3 kg |
| Valmistajan merkintä | AGV13-125XSPDE/kuolleen miehen kytkin |
| Enimmäiskierrosluku: | 12000 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1250 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 7,8 m/s2 |
| Huomautus | M14, FIXTEC; M14, FIXTEC; M14, FIXTEC |
| Levyn enimmäis-⌀ | 125 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 33 mm |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Kuolleen miehen kytkin | kyllä |
| Takapotkun pysäytin | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077131 |
|---|---|
| EAN | 4002395140794 |