Kompakti kulmahiomakone
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
AEG − pienikokoinen kulmahiomakone ⌀ 125 mm.Tehokas ja ergonominen kulmahiomakone, kapea ja pienikokoinen rakenne.
- Karan turvalukitus.
- 4 m:n verkkokaapeli.
- Pölyltä suojatut laakerit ja kytkimet.
- Voimasiirtopäätä voidaan kääntää 90 asteen portain, vasen- tai oikeakätistä käyttöä varten.
- Uudelleenkäynnistymisen esto.
Toimituksen sisältö
Kahva, suojakupu, kiristysmutteri.
Ohje
Kaikki pienkokoiset kulmahiomakoneet, joissa on lukittava kytkin, toimitetaan ilman varokytkintä.
Malli
Yhden käden kulmahiomakone 1300 W / ⌀ 125 mm, vakionopeuselektroniikka, tyhjäkäynnin kierrosluvun rajoitin ja ylikuormasuoja.
FIXTEC-kiristysmutteri sisältyy.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Usp1 | WS, M14-hiomakaran kierre |
| Usp2 | Uudelleenkäynnistyksen estolla |
| Paino | 2.4 kg |
| Valmistajan merkintä | WS13125SXE |
| Enimmäiskierrosluku: | 2600 - 11000 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1300 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 7.5 m/s2 |
| Huomautus | M14, FIXTEC; M14, FIXTEC; M14, FIXTEC |
| Levyn enimmäis-⌀ | 125 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 32 mm |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Kuolleen miehen kytkin | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077121 |
|---|---|
| EAN | 4002395151271 |