Penkki-hiomakone ECO, 230 V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksipuolinen hiomakone yksivaiheiselle vaihtovirralla, jossa on hiljainen ja huoltovapaa moottori. Tukevarakenteiset silmäsuojakilvet takaavat käyttäjälle korkean turvallisuuden. Työkappaletukia voidaan säätää ilman työkaluja.
Uudelleenkäynnistyssuoja estää koneen tahattoman käynnistymisen sähkökatkon jälkeen.
Toimitussisältö
Mukana hiomalaikat normaalikorundia NK36 ja NK60.
Huomautus
Sopivia hiomalaikkoja on saatavana nrosta 596100 ja nrosta 568733.
Sopiva koneteline nro 077513 koko DS04 adapterilevyllä nro 077515 koko ECO.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaksoishiomakone |
|---|---|
| Paino | 16 kg |
| Valmistajan merkintä | W150 |
| Enimmäiskierrosluku: | 2900 min-1 |
| Energiansyöttö | verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 520 W |
| Hiomalaikan paksuus t | 20–25 mm |
| Hiomalaikan reiän ⌀ h | 32 mm |
| Hiomalaikan ⌀ d | 150 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077502 |
|---|---|
| EAN | 2050001694607 |