Pöytähiomakone DS, 400 V DS04/150 Ds04/150
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Moottori käy erittäin tasaisesti, mikä takaa pitkän käyttöiän myös jatkuvassa käytössä. Toimitetaan ilman hiomalaikkoja.
25,4 mm akselilla.
Erittäin tukevat kaksipuoliset hiomakoneet kolmivaihevirralle pöytämallina. Tukevat työkappaletukimet, uudelleenkäynnistyksen esto ja silmäsuojat takaavat käyttäjälle korkean turvallisuuden.
Huomautus
Sopivia hiomalaikkoja saatavilla alkaen nro 596100.
Tekniset tiedot
| Paino | 14 kg |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | DS04/150 |
| Enimmäiskierrosluku: | 2900 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 250 W |
| Hiomalaikan paksuus t | 25 mm |
| Hiomalaikan reiän ⌀ h | 25.4 mm |
| Hiomalaikan ⌀ d | 150 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077511DS04/150 |
|---|---|
| EAN | 2050001741257 |