Akkukäyttöinen kiillotuskone M18FAP180 M18fap180
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G077773M18FAP180
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Akkukäyttöinen kiillotuskoMalliM18 FUEL™ akkukäyttöinen kiillotuskone, jossa 8-portainen kierrosluvun esivalinta (alueella 360–2200 kierrosta minuutissa). Kierroslukuelektroniikka pehmokäynnistyksellä parhaan hallinnan takaamiseksi.
Toimitussisältö
Sis. 2 kpl akkuja 18 V / 5 Ah, laturi, AVS-lisäkahva, sanka-/lenkkikahva ja kiillotuslaikka.
Akkukäyttöinen kiillotuskone
Tekniset tiedot
| Paino | 2 kg |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | M18 FAP180-502X |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1400 W |
| Kierroslukualue | 360–2200 min-1 |
| Työkalukiinnike | M14 |
| Suurin kiillotustyökalun ⌀ | 180 |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077773M18FAP180 |
|---|---|
| EAN | 4002395144525 |