Epäkeskohiomakone DEROS 625cv
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ensimmäinen epäkeskohiomakone, jossa on hiiliharjaton sähkömoottori.
- Alhainen energiankulutus. Erittäin kompakti, hiljainen, kevyt ja tehokas.
- Vähäinen tärinä, Bluetooth-liitäntä.
- Ulkoinen pölynpoisto voidaan liittää.
Käyttötiedot
Työstö (karkea-, väli- ja hienohionta) puulle, metallille ja lakalle. Erittäin sopiva vaikeapääsyisten tai profiloitujen pintojen työstöön sekä märkä- ja kuivahiontaan.
Huomautus
Sopiva hiomalautanen 6 reiällä, tuotenro 567775, 15 reiällä, tuotenro567558 sekä ABRANET tuotenro 567800.
Sopiva tukilautanen tuotenro 567990 koko 147.
Sopiva letku sähkökaapelilla ulkoiseen pölynpoistoon nro 077327 koko 5,5.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Epäkeskohiomakone |
|---|---|
| Paino | 1 kg |
| Valmistajan merkintä | 625CV |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 350 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Tukilaikka ⌀ | 150 mm |
| Epäkeskoliike | 2,5 mm |
| Epäkeskotaajuus | 4000 - 10000 min-1 |
| Datalähtö | Bluetooth-liitäntä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077324625CV |
|---|---|
| EAN | 6416868241464 |