Suorahiomakone
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Metabo®-suorahiomakone kuuluu markkinoiden kapeimpiin ja kompakteimpiin koneisiin. Suorahiomakoneiden tehokkaat moottorit, sekä johdollisissa että akkukäyttöisissä, tarjoavat maksimaalisen tuottavuuden korkealla tarkkuudella kaikissa käyttökohteissa.
- Tarkka kiristysholkinkaula kiinteään käyttöön.
- Esiasetetut kierroslukuportaat.
- Moottorin elektroninen turvakatkaisu, kun lisätyökalu jumittuu, turvallista työskentelyä varten.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073870 – nro 073890.
Rakenne
Hiomakoneet, joissa on pitkä hiomakar a, ovat ihanteellisia purseiden poistoon tai hitsaussaumojen hiontaan vaikeapääsyisissä paikoissa.
Toimitussisältö
Kiristysholkki 6 mm, kuminen suojakupu, 1 jakoavain.
Rakenne
Metabo®-suorahiomakone kuuluu markkinoiden kapeimpiin ja kompakteimpiin koneisiin. Tehokkaat moottorit sekä johdollisissa että johdottomissa suorahiomakoneissa tarjoavat maksimaalisen tuottavuuden ja korkean tarkkuuden kaikissa käyttökohteissa.
- Tarkka kiinnityskaula paikallaan käytettäväksi.
- Esiasetetut kierrosnopeusportaat.
- Elektroninen moottorin turvakatkaisu, kun lisätyökalu jumittuu, turvallista työskentelyä varten.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073870–073890.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Paino | 1.6 kg |
| Valmistajan merkintä | GE 710 Plus |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kierroslukualue | 10000 - 30500 min-1 |
| Holkin enimmäis-⌀ | 6 mm |
| Tehonkulutus | 710 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 5,6 m/s2 |
| Elektroninen kierrosluvun esivalinta | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077264 |
|---|---|
| EAN | 4007430212351 |