Kulma suorahiomakone, akku M12FDGA422 M12fdga422
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G077257M12FDGA422
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
FUEL™-akkukäyttöinen kulmasuorahiomakone kompaktissa rakenteessa (kokonaispituus 119 mm).
DRIVE-CONTROL 4-portainen nopeusasetuksen valinta ja herkkä nopeudensäätö hyvää hallintaa varten.
Toimitussisältö
1 kpl 2,0 Ah / 1 kpl 4,0 Ah akkupaketteja, C12 C -laturi, 1 kpl kiristysholkki 6 mm ja 8 mm kumpikin, työkalulaukku.
Huomautus
Sopivia hiomalaikkoja (CER) saatavana alkaen nro 554012, puhdistus- ja karkeapuhdistuslaikat nro 554050; 554051; 554054 ja 554055.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah; 4 Ah; 2 Ah; 4 Ah; 2 Ah; 4 Ah |
| Paino | 0,8 kg |
| Valmistajan merkintä | M12FDGA-422B |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kierroslukualue | 0–24500 min-1 |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 50 mm |
| Holkin enimmäis-⌀ | 6–8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077257M12FDGA422 |
|---|---|
| EAN | 4058546290672 |