Suorahiomakone, akku M12FDGS422 M12fdgs422
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G077258M12FDGS422
- Varastotilanne
- 56kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
FUEL™-akkukäyttöinen suorahiomakone (kokonaispituus 262 mm).
DRIVE-CONTROL 3-portainen nopeudensäätö.
Toimitussisältö
1 kpl 2,0 Ah / 1 kpl 4,0 Ah akkupaketteja, C12 C -laturi, 1 kpl 6 mm ja 1 kpl 8 mm kiristysholkki, työkalulaukku.
Huomautus
Sopivat hiomalaikat (CER) alkaen nro 554012, puhdistus- ja karkeapuhdistuslaikat nro 554050; 554051; 554054 ja 554055.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah; 4 Ah; 2 Ah; 4 Ah; 2 Ah; 4 Ah |
| Paino | 1 kg |
| Valmistajan merkintä | M12FDGS-422B |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kierroslukualue | 0 - 21000 min-1 |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 50 mm |
| Holkin enimmäis-⌀ | 6 - 8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077258M12FDGS422 |
|---|---|
| EAN | 4058546290641 |