Akkusuora hiomakone ilman akkua GVB18LTXBL Gvb18ltxbl
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Metabo
- Tuotenumero
- G077272GVB18LTXBL
- Varastotilanne
- 8kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Metabo®-suorahiomakone kuuluu markkinoiden kapeimpiin ja kompakteimpiin koneisiin. Suorahiomakoneiden tehokkaat moottorit, johdollisina ja johdottomina, tuovat maksimaalisen tuottavuuden ja korkean tarkkuuden kaikissa sovelluksissa.
Akkusuora hiomakone korkealla (ja säädettävällä) kierrosluvulla raskaaseen hiontaan myös ahtaissa paikoissa.
- Uudelleenkäynnistyssuoja: estää tahattoman käynnistyksen akun vaihdon jälkeen.
- Karan lukitus helppoa työkalunvaihtoa varten.
Etu
100 % akkujen yhteensopivuus – koskee kaikkia valmistajia.
Kaikki 18 V -laitteet ja akkupaketit CAS Partner -järjestelmästä ovat 100 % yhteensopivia keskenään. CAS tarkoittaa Cordless Alliance Systemiä.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja laturia, sis. kiristysholkki 6 mm, kuminen suojakupu, pölysuodatin, kiintoavain.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät kohdista nro 073870 – nro 073890.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Tyyppi CAS 18 V; tyyppi CAS 18 V; tyyppi CAS 18 V |
| Paino | 1,4 kg |
| Valmistajan merkintä | GVB18LTXBL11-28 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kierroslukualue | 8000–28000 min-1 |
| Akun jännite | 18 V |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Holkin enimmäis-⌀ | 6 mm |
| Elektroninen kierrosluvun esivalinta | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077272GVB18LTXBL |
|---|---|
| EAN | 4061792247307 |