Akkukäyttöinen monimateriaalileikkuri M12FCOT-0 M12fcot-0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078204M12FCOT-0
- Varastotilanne
- 26kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroiden 073801–073840 kohdalta.
Sopiva katkaisulaikka löytyy numeron 563050 kohdalta, koko 75.
Rakenne
FUEL akkukäyttöinen monimateriaalileikkuri, jossa 76 mm terä ja 16,3 mm:n leikkuusyvyys.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja ilman laturia. 1 × timanttiterä kivilaattoihin, 1 × HM-hiomaterä, 1 × metallikatkaisupyörä, 1 × säädettävä pölynimuri.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073801–073840.
Sopiva katkaisulaikka löytyy numerosta 563050, koko 75.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Sahanterän reiän ⌀ | 10 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Paino | 1 kg |
| Valmistajan merkintä | M12FCOT-0 |
| Enimmäiskierrosluku: | 20000 min-1 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 2,9 m/s2 |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 76 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 16,3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078204M12FCOT-0 |
|---|---|
| EAN | 4058546225636 |