Akkukulmahiomakone GWS
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopivat varaparistot ja laturi löytyvät numeroilla 073854 ja 073866.
Rakenne
Erittäin tehokas 18 V:n akkukäyttöinen kulmahiomakone kompaktissa rakenteessa.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja laturia, sisältää suojakuvun, asennuslaipan, kiristysmutterin ja lisäkahvan.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeron 073851−073866 alta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Usp1 | 18V |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
| Akkukapasiteetti | 4 Ah |
| Paino | 2.3 kg |
| Valmistajan merkintä | GWS 18V-7 |
| Enimmäiskierrosluku: | 11000 min-1 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 7 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 125 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 34 mm |
| Ylikuormitussuoja | kyllä |
| Takapotkun pysäytin | ei |
| Pehmokäynnistys | ei |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Kuolleen miehen kytkin | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077120 |
|---|---|
| EAN | 3165140978637 |