Akkukulmahiomakone GWX18V10SC
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
- Helppo ja nopea: kulmahiomakoneen tarvikkeiden helppo vaihto ilman poisheitettäviä osia ja lisätyökaluja.
- Erillistä avainta ei enää tarvita.
- Kattava: laaja valikoima kulmahiomakoneita ja tarvikkeita, täysin taaksepäin yhteensopiva.
- Maksimaalinen käyttömukavuus 100 % työkaluttoman ja nopean tarvikkeenvaihdon ansiosta.
- Luotettava: pyörimissuunnasta riippuvaisia tarvikkeita ei voi enää asentaa väärin innovatiivisen X-LOCK-järjestelmän ansiosta. Paras mahdollinen käyttäjäsuojaus oikeasta asennuksesta kertovalla äänimerkillä.
- Siisti työ ilman rumia naarmuja! Vähemmän ja vähemmän selviä hiomajälkiä X-LOCK-kulmahiomakoneilla.
Toimitussisältö
Sisältää 2 × ProCORE18V 5,5 Ah, pikalaturin GAL 1880 CV, Vibration Control -lisäkahvan, suojakuvun, L-BOXXin.
Ominaisuudet
Kulmahiomakoneessa on Bluetooth-liitäntämoduuli ja käyttöliittymä sekä Drop Control, X-Brake ja KickBack Control. Nopea ja mukava tarvikkeenvaihto on mahdollista avaimettoman X-LOCK-pikakiinnitysjärjestelmän ansiosta.
Bluetooth Connectivity -moduuli mahdollistaa säädöt suoraan Toolbox-sovelluksen kautta, ja kierrosluvun esivalinnalla varustettu käyttöliittymä takaa maksimaalisen käyttömukavuuden aktiivisen työkalupalautteen avulla.
Rakenne
- Helppo ja nopea: Kulmahiomakoneen lisävarusteiden vaihto helposti ilman poisheitettäviä osia ja ilman lisätyökaluja.
- Erillistä avainta ei enää tarvita.
- Kattava: Laaja valikoima kulmahiomakoneita ja tarvikkeita täydellä taaksepäin yhteensopivuudella.
- Maksimaalinen käyttömukavuus 100 % työkaluttoman ja nopean lisävarustevaihdon ansiosta.
- Luotettava: Pyörimissuunnasta riippuvia lisävarusteita ei voi enää asentaa väärin innovatiivisen X-LOCK-järjestelmän ansiosta. Paras mahdollinen käyttäjäsuoja oikean asennuksen äänimerkin avulla.
- Siisti työ ilman rumia naarmuja! Vähemmän ja heikommin näkyviä hiontajälkiä X-Lock-kulmahiomakoneilla.
Toimitussisältö
Sis. 2 × ProCORE18V 5,5 Ah, pikalaturi GAL 1880 CV, Vibration Control -lisäkahva, suojakupu, L-BOXX.
Tekniset tiedot
| Usp1 | 18 V |
|---|---|
| Usp2 | X-LOCK-järjestelmä |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
| Akkukapasiteetti | 5,5 Ah |
| Moottorin rakenne | harjaton moottori |
| Valmistajan merkintä | GWX 18V-10 SC |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 125 mm |
| Paino ilman akkua | 2 kg |
| Takapotkun pysäytin | kyllä |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Huomautus | Säädettävä kierrosluku; KickBack Control; Drop Control |
| Paino akku mukaan lukien | 2,9 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077010GWX18V10SC |
|---|---|
| EAN | 4059952651873 |