Akkukäyttöinen kulmaporakone 71050462 71050462
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Johdoton kulmaporaEtuTyöskentelyyn vaikeapääsyisissä paikoissa.
Rakenne
Fein akkukäyttöinen kulmaporakone
- Vaihteistopään korkeus vain 96 mm poraistukka mukaan lukien, kulmamitta 17 mm.
- Integroitu virtakytkin oikea-/vasenkäynnin valitsimella mahdollistaa mukavan käytön.
- Kartiokiinnitys pora-akselille tarkkaa pyörintää varten.
- 0-versio ilman akkua ja laturia.
- Kompakti vaikeapääsyisiin kohteisiin.
- Portaaton elektroninen kierrosluvun säätö herkkään porauksen aloitukseen.
Toimitussisältö
Sis. 1 erikoismallinen hammaskehäistukka, 0,8–10 mm.
Huomautus
Sopivat vara-akut, aloituspaketti ja laturit löytyvät numerolla 073836; 073838 ja 073845 FE80-BC.
Sopivia kierukkaporanteriä saatavilla alkaen nro 114000.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porakone |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Fein tyyppi E 18 V |
| Sopii materiaalille | Teräs |
| Paino | 2 kg |
| Valmistajan merkintä | AWB P10 SELECT |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07512371050462 |
|---|---|
| EAN | 4014586881775 |