Akkukäyttöinen kulmamutterinväännin M18BRAIW/0 M18braiw/0
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G074013M18BRAIW/0
- Varastotilanne
- 14kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä, tehokas johdoton FUEL™-mutterinväännin, jossa harjaton POWERSTATE™ EC -moottori pitkää käyttöikää ja korkeaa energiatehokkuutta varten. Tukeva metallinen vaihdekotelo ja ergonominen keskikahva pehmeällä pinnoitteella. Akun varaustilan ilmaisin ja LED-työvalo työalueelle. Oikea-/vasenkätinen käynti ja elektroninen kierrosluvun säätö.
REDLINK PLUS™ -elektroniikka – erinomainen tehonsäätö:
- Järjestelmäviestintä koneen ja akun välillä.
- Ylikuormitussuoja akun, moottorin ja vaihteiston pidempää käyttöikää varten.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja ilman laturia, pahvilaatikossa.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073801–073840.
Rakenne
Akkukäyttöinen kulmaiskuruuvinväännin M18 BRAIW-0 3/8 tuuman kuusiokiinnityksellä.
- Kompakti kulmaiskuruuvinväännin, pituus vain 307 mm.
- 2 kytkentäaskelta antaa maksimaalisen joustavuuden.
Etu
REDLINK PLUS™ -elektroniikka.
Rakenne
Kestävä, tehokas FUEL™-akkumutterinväännin hiiliharjattomalla POWERSTATE™ EC -moottorilla pitkää käyttöikää ja korkeaa energiatehokkuutta varten. Tukeva metallinen vaihdekotelo ja ergonominen keskikahva pehmeällä pinnoitteella. Akun varaustilan ilmaisin ja LED-työaluevalo. Oikea/vasen pyörimissuunta ja elektroninen kierrosluvun säätö.
REDLINK PLUS™ -elektroniikka – erinomainen tehonsäätö:
- Järjestelmäkommunikointi koneen ja akun välillä.
- Ylikuormitussuoja akun, moottorin ja vaihteiston pidempää käyttöikää varten.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja ilman laturia, pahvilaatikossa.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073801 − 073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Tyypillinen käyttö | Strong |
| Sopii materiaalille | Teräs; teräs; teräs |
| Paino | 1.1 kg |
| Valmistajan merkintä | M18BRAIW-0 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 14,8 m/s2 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Iskunopeus | 0 - 2400 min-1 |
| Maks. ruuvin ⌀ (8,8–12,9) | M14 |
| Enimmäisvääntömomentti 2. vaihe | 76 Nm |
| Iskunopeus 1. vaihteella | 0 - 2400 min-1 |
| Iskunopeus 2. vaihde | 0 - 3400 min-1 |
| Suurin vääntömomentti, 1. vaihe | 40 Nm |
| Tyyppi | M18BRAIW/0 |
| Työkalunpitimen mitat | 3/8 tuumaa |
| Kiinnitysprofiili työkalunpitimeen | Ulkoinen 4-kulma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G074013M18BRAIW/0 |
|---|---|
| EAN | 4002395006670 |