Johdoton erikoisporakone GWB1210 Gwb1210
- Tuotemerkki
- Bosch
- Tuotenumero
- G070223GWB1210
- Varastotilanne
- 55kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Styckpris:
245,92€
Tuotekuvaus
Versio
Bosch-akkuinen kulmaporakone/-ruuvinväännin
- Boschin premium-liti-ioniteknologia.
- Akun varaustilan ilmaisin.
- Erittäin kompakti: lyhyt, 5-portaisesti säädettävä pää ja 10 mm Auto Lock -poranistukka.
- Korkea kierrosluku, 0–1300 r/min, nopeaan työskentelyyn – optimaalinen reikien poraukseen, moottorijarru.
Etu
Vaikeapääsyisiin paikkoihin.
Toimitussisältö
Sis. laturin, L-BOXX 102:n, 1/2 L-BOXX-sisäkkeen tarvikkeille, 1/2 L-BOXX-sisäkkeen laitteelle.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073851 – nro 073866.
Malli
Bosch akkukäyttöinen kulmaporakone/-ruuvinväännin
- Bosch premium litiumioni -teknologia.
- Akun varaustilan ilmaisin.
- Erittäin kompakti: lyhyt, 5-asentoinen säädettävä pää, jossa 10 mm Auto Lock -istukka.
- Korkea kierrosluku, 0–1300 r/min, nopeaan työskentelyyn − optimaalinen reikien poraukseen, moottorijarru.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 12 V |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 10 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 10 mm |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Tyypillinen käyttö | Keskitaso |
| Sopii materiaalille | Betoni; Teräs; Muuraus; Betoni; Teräs; Muuraus; Betoni; Teräs; Muuraus |
| Maksimivääntömomentti, kova | 11 Nm |
| Paino | 1.2 kg |
| Valmistajan merkintä | GWB1210 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 0 - 1300 min-1 |
| Työkalukiinnike | ⌀ 1,0 − 10 mm |
| Toteutus | Kulma-poraruuvain |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-BOXX) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G070223GWB1210 |
|---|---|
| EAN | 3165140730846 |