Akkukäyttöinen räikkäruuvinväännin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MILWAUKEE – akkukäyttöinen kulmapora-/ruuvinväännin sekä räikkäruuvinväännin
- REDLINK™-elektroniikka portaattomalla kierrosluvun säädöllä, oikea-/vasenkäynnillä ja ylikuormitussuojalla.
- LED-valo työalueen valaisuun.
- Red-litiumioniakut, joissa erillinen kennojen valvonta ja latausilmaisin. <
Kompakti akkukäyttöinen hylsyruuvinväännin, jossa on suuri nopeus ja herkkä kierrosluvun säätö.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroiden 073801–073840 alta.
Rakenne
MILWAUKEE – akkukäyttöinen kulmaporaruuvinväännin sekä räikkäruuvinväännin
- REDLINK™-elektroniikka portaattomalla kierrosluvun säädöllä, oikea/vasen-käynnillä ja ylikuormitussuojalla.
- LED-valo työalueen valaisuun.
- Red-litiumioniakut, joissa erillinen kennovalvonta ja latausilmaisin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Paino | 1 kg |
| Valmistajan merkintä | M12FHIR14 |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 0 - 450 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Työkalukiinnike | Neliö 1/4 tuumaa |
| Toteutus | Räikkäruuvain |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Tyypillinen käyttö | Strong |
| Maksimivääntömomentti, kova | 47 Nm |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 070228 |
|---|---|
| EAN | 4058546341046 |