Akkuporaruuvinväännin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
AkkuporaruuvinvääMalliHarjaton Subcompact-moottori 65 Nm:n vääntömomenttiin saakka, 24-portainen vääntömomentin säätö.
Toimituksen sisältö
Mukana 2× 18V / 2,0 Ah akku, laturi, kuljetuslaukku.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porakone/ruuvinväännin |
|---|---|
| Usp1 | 18V |
| Usp2 | FIXTEC-pikaistukka pehmeällä kahvalla |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | AEG tyyppi B 18 V |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 40 mm |
| Tyypillinen käyttö | Strong |
| Maksimivääntömomentti, kova | 65 Nm |
| Paino | 1,3 kg |
| Valmistajan merkintä | BS 18 SBL2 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 0 min-1 |
| Enimmäiskierrosluku 2. vaihteella | 1750 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Pikaistukan avainväli | 1,5 mm |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Moottorin rakenne | Harjaton subcompact-moottori |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 070222 |
|---|---|
| EAN | 4058546339234 |