Akkuporakone/-ruuvinväännin, ei sis. akkua, FlexiClick-järjestelmä
Styckpris:
452,82€
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kompakti ja tehokas akkukäyttöinen pora-/ruuvinväännin, jossa oikea-/vasenkäynti.
- LED-valo työalueen valaisuun ja akun lataustilan ilmaisin.
- Useanportainen vääntömomentin säätö tarkkaan ruuvaamiseen.
- Elektroninen kierrosluvun säätö rauhalliseen ja turvalliseen käynnistykseen porauksessa ja ruuvauksessa.
- Softgrip.
Mahdollisuus jälkiasentaa Connectivity-moduuli.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numerosta 073851 – numeroon 073866.
Rakenne
Täysi joustavuus: Monien erilaisten säädettävien lisäosien ansiosta FlexiClick-järjestelmä on optimaalinen ratkaisu kaikkiin työtilanteisiin.
- Soveltuu vaivattomaan iskuporaukseen betoniin aina ⌀ 10 mm asti.
- Kompakti ja tehokas rakenne, vain 136 mm pääpituus ja suurin kova vääntömomentti 64 Nm.
Toimitussisältö
Sisältää L-BOXXin, ei sis. akkua eikä laturia.
Malli
- Kompakti ja tehokas akkuporakone/-ruuvinväännin oikea-/vasenkierrolla.
- LED-valo työalueen valaisuun ja akun varaustilan ilmaisin.
- Moniportainen vääntömomentin säätö tarkkaan ruuvinvääntöön.
- Elektroninen kierrosluvun säätö rauhalliseen ja turvalliseen aloitukseen porauksessa ja ruuvinväännössä.
- Softgrip.
Mahdollisuus jälkiasentaa Connectivity-moduuli.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073851 073866.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porakone/ruuvinväännin |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 68 mm |
| Tyypillinen käyttö | Strong |
| Maksimivääntömomentti, kova | 64 Nm |
| Maksimivääntömomentti (pehmeä) | 36 Nm |
| Paino | 1,1 kg |
| Valmistajan merkintä | GSR 18V 90 FC |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Akun jännite | 18 V; 18 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Pikaistukan avainväli | 1,5 - 13 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Moottorin rakenne | harjaton moottori |
| Kierroslukualue 1. vaihde | 0 - 630 min-1 |
| Kierroslukualue 2. vaihteella | 0 min-1 |
| Datalähtö | Bluetooth®-liitäntä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 070107 |
|---|---|
| EAN | 4059952617428 |