Akkukäyttöinen räikkäruuvinväännin, pitkä malli M12FHIR14L M12fhir14l
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G070234M12FHIR14L
- Varastotilanne
- 28kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin nopea akkukäyttöinen räikkäruuvinväännin pitkällä rakenteella, joka parantaa käyttäjän ulottuvuutta ahtaissa tiloissa.
- REDLINK™ PLUS -elektroniikka ja harjaton POWERSTATE™-moottori
Toimitussisältö
Ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073801–073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Tyypillinen käyttö | Vahva |
| Maksimivääntömomentti, kova | 47 Nm |
| Paino | 1,1 kg |
| Valmistajan merkintä | M12FHIR14LR |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 0 - 450 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Työkalukiinnike | Neliö 1/4 tuumaa |
| Toteutus | Räikkäruuvain |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G070234M12FHIR14L |
|---|---|
| EAN | 4058546410759 |