Johdoton kaksinopeuksinen porakone 71050362 71050362
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Johdoton porakone, jossa kaksi nopeusaluettaEtusiSopii myös ruostumattomalle teräkselle.
Rakenne
Urallinen sivukahva varmaa otetta varten (muotoon sovitettu).
Yleiskäyttöinen kaksinopeuksinen akkukäyttöinen porakone teräksen ja ruostumattoman teräksen poraukseen, upotukseen, kierteitykseen ja ruuvaamiseen.
- Akkukäyttöinen porakone, jossa korkea pyörintätarkkuus tarkkoihin poraustuloksiin.
- Huoltovapaa, harjaton EC-moottori, korkea hyötysuhde ja hyvä kierrosluvun vakaus.
- Erittäin luja metallinen vaihdekotelo, kiristyskaulan halkaisija 43 mm, kulmamitta vain 23 mm.
- Röhm-teräspikaporaistukka automaattisella karalukituksella, HM-pinnoitetut leuat.
- 0-versio ilman akkua ja laturia.
Toimitussisältö
Sis. pikaporaistukka kiristysvoiman varmistuksella ja 1 sivukahva.
Huomautus
Sopivat vara-akut, aloituspaketit ja laturit löytyvät nro 073836; 073838 ja 073845 FE80-BC.
Sopivia kierreporaa (spiraaliporia) saatavilla alkaen nro 114000.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porakone |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Fein tyyppi E 18 V |
| Paino | 2.4 kg |
| Valmistajan merkintä | ABOP 13-2 SELECT |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Sopii materiaalille | Teräs |
| Kierroslukualue 1. vaihde | 0 - 580 min-1 |
| Kierroslukualue 2. vaihteella | 0 - 1760 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07502271050362 |
|---|---|
| EAN | 4014586881768 |