Akkukäyttöinen iskuporakone-/ruuvinväännin litiumioniakulla
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen iskuporakone-/ruuvinväännin harjattomalla moottorilla ja kaksinopeuksisella vaihteistolla.
Valitse joko täydellinen varustepaketti, jossa on 2 akkupakettia, laturi ja tukeva muovilaukku, tai pelkkä kone ilman lisävarusteita pahvilaatikossa, jos sinulla on jo akut. Voit luonnollisesti ostaa myös akkupaketit ja laturin erikseen.
Kaikilla Metabon akkupaketeilla on lisäksi 3 vuoden takuu latauskertojen määrästä riippumatta.
Lisäyksityiskohdat, kuten kirkas LED-työvalo ja käytännöllinen vyöklipsi, tekevät työskentelystä entistä mukavampaa.
Etu
100 % akkujen yhteensopivuus – koskee kaikkia valmistajia.
Kaikki CAS-partnerien 18 V -laitteet ja akkupaketit ovat 100 % yhteensopivia keskenään. CAS tarkoittaa Cordless Alliance Systemiä.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeron 073870–073890 alta.
Rakenne
- Akkukäyttöinen iskuporakone-/ruuvinväännin erittäin kompaktilla rakenteella yleiskäyttöön.
- Iskuporaustoiminto poraukseen muurauksessa.
Toimitussisältö
Sis. pikaistukan, 2× litiumioniakut, laturin ja metaBoxin.
Malli
Akkukäyttöinen iskuporakone-/ruuvinväännin harjattomalla moottorilla ja 2-nopeuksisella vaihteistolla.
Valitse joko täysi varustepaketti, jossa on 2 akkupakettia, laturi ja kestävä muovilaukku, tai pelkkä kone ilman lisävarusteita pahvilaatikossa, jos sinulla on jo akut. Voit luonnollisesti ostaa akkupaketit ja laturin myös erikseen.
Kaikilla Metabon akkupaketeilla on muuten 3 vuoden takuu, riippumatta lataussyklien määrästä.
Lisäyksityiskohdat, kuten kirkas LED-työvalo ja käytännöllinen vyöklipsi, tekevät työskentelystä entistä mukavampaa.
Etu
Akkujen 100 % yhteensopivuus – koskee kaikkia valmistajia.
Kaikki CAS Partner -järjestelmän 18 V -laitteet ja akkupaketit ovat 100 % yhteensopivia keskenään. CAS tarkoittaa Cordless Alliance System.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät kohdasta n 073870 − 073890.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuporakone-/ruuvinväännin |
|---|---|
| Maksimivääntömomentti (pehmeä) | 28 Nm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Tyyppi CAS 18 V |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 40 mm |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah; 2 Ah; 2 Ah |
| Suurin kierrepora-⌀ betonissa | 13 mm |
| Moottorin rakenne | hiiliharjaton |
| Tyypillinen käyttö | Keskikokoinen |
| Maksimivääntömomentti, kova | 65 Nm; 65 Nm; 65 Nm |
| Valmistajan merkintä | SB 18 L BL; SB 18 L BL; SB 18 L BL |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Pakkaus | Metabox |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Pikaistukan avainväli | 1,5 - 13 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Suurin iskutaajuus | 25500 min-1; 25500 min-1; 25500 min-1 |
| Tyhjäkäyntikierrosluku | 0 - 1700 min-1; 0 - 500 min-1; 0 - 1700 min-1; 0 - 500 min-1; 0 - 1700 min-1; 0 - 500 min-1 |
| Paino ilman akkua | 0.9 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 070121 |
|---|---|
| EAN | 4061792245945 |