Akkukäyttöinen iskupora/ruuvinväännin ilman akkua, laturi BSB18C2BL
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Aeg
- Tuotenumero
- G070227BSB18C2BL
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Malli
Voimakas harjaton 18 V:n akkukäyttöinen kompakti iskuporaruuvain
- Erittäin kätevä vain 183 mm:n kompaktin pituuden ansiosta
- 2-vaihteinen koneisto
- 21-portainen vääntömomentin säätö ja iskuporaustaso kivimateriaalien poraukseen
- Työskentelyalueen LED-valaistus
- Pyörii molempiin suuntiin
- PRO litiumioni kolminkertainen suoja: Lämpötilan valvonta, yksittäiskennovalvonta, ylikuormitussuoja
Toimituksen sisältö
Akkukäyttöinen iskuporaruuvain, vyöklipsi, 1× 13 mm:n FIXTEC-pikaporaistukka, ilman akkua, ilman laturia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuporakone/ruuvinväännin |
|---|---|
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 40 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ betonissa | 13 mm |
| Moottorin rakenne | Hiiliharjaton |
| Valmistajan merkintä | BSB18C2BL-0 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 500 min-1 |
| Enimmäiskierrosluku 2. vaihteella | 1950 min-1 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Maksimivääntömomentti | 60 Nm |
| Pituus | 183 mm |
| Paino ilman akkua | 1.6 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G070227BSB18C2BL |
|---|---|
| EAN | 4058546324056 |