Johdoton putkileikkuri
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen kompakti putkileikkuri, jossa on ruostumaton leikkuupää.
Automaattinen mukautus putken halkaisijaan.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073801–073840.
Rakenne
Pienin etäisyys seinään 43 mm.
Sopii ruostumattomalle teräkselle, C-teräkselle ja kupariputkille. Leikkuumekanismin tarkistusikkuna ja integroitu valaistus mahdollistavat putken tarkan katkaisun.
Rakenne
Akkukäyttöinen kompakti putkileikkuri, jossa ruostumaton leikkuupää.
Automaattinen sovitus putken halkaisijaan.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073801 – nro 073840.
Tekniset tiedot
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
|---|---|
| Paino | 3 kg |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Kierroslukualue | 0 - 330 min-1 |
| Akun jännite | 12 V |
| Kupariputken maks.-⌀ | 35 - 54 mm |
| Ruostumattoman teräksen suurin putken halkaisija | 35 - 54 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078218 |
|---|---|
| EAN | 4058546522438 |