Akkukäyttöinen vetoniittityökalu M18ONEFPRT-202X M18onefprt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G770460M18ONEFPRT
- Varastotilanne
- 6kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Johdoton työkalu joustavaan käyttöön.
Edut
- LED-valo työalueen valaisemiseen.
- Integroitu vyöklipsi.
Toimitussisältö
Sis. 2 kpl litiumioniakkuja nro 073827 MB18 ja laturin muovilaukussa, suuttimet 4,8, 6,0, 6,4 ja 7,0 mm.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073816, 073827, 073839 ja 073840. Versio ilman akkua ja ilman laturia löytyy nro 770460 koko ONEFPRT-0.
Rakenne
Akkukäyttöinen työkalu joustavaan käyttöön.
Etu
- LED-valo työalueen valaisuun.
- Integroitu vyöklipsi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vetoniittipihdit |
|---|---|
| Niittausvoima | 20000 N |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Paino akku mukaan lukien | 2,5 kg |
| Sokkoniteille kaikista materiaaleista | 6,4 mm |
| Iskunpituus | 30 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Paino ilman akkua | 2,1 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G770460M18ONEFPRT |
|---|---|
| EAN | 4058546347956 |