Akkukäyttöinen vetoniittityökalu M18ONEFPRT-202X
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Johdoton työkalu joustavaan käyttöön.
Edut
- LED-valo työalueen valaisemiseen.
- Integroitu vyöklipsi.
Toimitussisältö
Akkukäyttöinen vetoniittipihdit ONEFPRT ilman akkua ja lisävarusteita.
Rakenne
Akkukäyttöinen työkalu joustavaan käyttöön.
Etu
- LED-valo työalueen valaisuun.
- Integroitu vyöklipsi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vetoniittipihdit |
|---|---|
| Niittausvoima | 20000 N |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Sokkoniteille kaikista materiaaleista | 6,4 mm |
| Iskunpituus | 30 mm |
| Paino ilman akkua | 2,1 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 770460 |
|---|---|
| EAN | 4058546347949 |