Akkukäyttöinen vetoniittityökalu M12BPRT
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Johdoton työkalu joustavaan käyttöön.
Etuna
- LED-valo työalueen valaisuun.
- Integroitu vyöpidike.
Toimitussisältö
Suuttimet 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 mm muovilaatikossa.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroiden 073814 / 073815 / 073829 / 073839 ja 073840 alta.
Rakenne
Akkukäyttöinen työkalu joustavaan käyttöön.
Edut
- LED-valo työalueen valaisuun.
- Integroitu vyöpidike.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sokkoniittipihdit |
|---|---|
| Niittausvoima | 9000 N |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akun jännite | 12 V |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Sokkoniteille kaikista materiaaleista | 4,8 mm |
| Iskunpituus | 20.32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 770450 |
|---|---|
| EAN | 4058546223496 |