Akkukäyttöinen sokkoniittityökalu AccuBird®
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen työkalu joustavaan käyttöön.
Etu
Suuri työnopeus yhdistettynä suureen kapasiteettiin ja elektroniseen ohjaukseen takaa korkean toimintavarmuuden.
Toimitussisältö
Sisältää litiumioniakun nro 770527 ja laturin nro 770528, koko 1 muovisalkussa. Suuttimet 17 / 24; 17 / 27; 17 / 29 ja 17 / 32.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sokkoniittilaite |
|---|---|
| Niittausvoima | 10000 N |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akun jännite | 14,4 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paino akku mukaan lukien | 2 kg |
| Sokkoniteille kaikista materiaaleista | 5 mm |
| Iskunpituus | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G770500 |
|---|---|
| EAN | 4007081250030 |