Uurrepeltisakset
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopivat akut löytyvät nro 073851–073858 ja vastaavat aloitussarjat nro 073863–073867. Laturi nro 073866.
Malli
Levyleikkuri.
- Lastuton ja siisti leikkaus.
- Avoin leikkuupää takaa täydellisen näkyvyyden leikkauslinjaan.
- QuickIN-pikavaihtojärjestelmä nopeaan terän vaihtoon ilman avainta ja säätöä.
Huomautus
Sopivat akut löytyvät kohdista nro 073851–073858 ja vastaavat aloitussarjat kohdista nro 073863–073867. Laturi kohdassa nro 073866.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sakset |
|---|---|
| Paino | 1,4 kg |
| Valmistajan merkintä | BSS 1.6 CE |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 350 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Leikkausleveys | 5 mm |
| Materiaalin enimmäispaksuus, teräs 800n/mm2 | 0,8 mm |
| Pienin taivutussäde | 90 mm |
| Leikkausnopeus | 6–10 m/min |
| Suurin materiaalipaksuus teräs 400 n/mm2 | 1,6 mm |
| Kaapelin pituus | 5 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078102 |
|---|---|
| EAN | 4014586874661 |