Nakertaja
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Erittäin edulliset käyttökustannukset lävistimen ja vastinkappaleen pitkän käyttöiän ansiosta.
- QuickIN-pikavaihtojärjestelmä lävistimen ja vastinkappaleen nopeaan vaihtoon ilman työkaluja.
- Työsuunta voidaan muuttaa ilman työkaluja.
Rakenne
Tehokas nakertaja raskaisiin purku- ja katkaisutehtäviin.
Rakenne
- Erittäin edulliset käyttökustannukset lävistimen ja matriisin pitkän käyttöiän ansiosta.
- QuickIN-pikavaihtojärjestelmä lävistimen ja matriisin nopeaan vaihtoon ilman työkaluja.
- Työsuuntaa voidaan muuttaa ilman työkaluja.
Tekniset tiedot
| Paino | 3.8 kg |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | BLK 5,0 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1700 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Leikkausleveys | 8 mm |
| Materiaalin enimmäispaksuus, teräs 800n/mm2 | 2.5 mm |
| Pienin taivutussäde | 90 mm |
| Leikkausnopeus | 1.3 m/min |
| Suurin materiaalipaksuus teräs 400 n/mm2 | 5 mm |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Verkkojännite | 230 V |
| Verkkotaajuus | 50 Hz |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078111 |
|---|---|
| EAN | 4014586897714 |