Akkukäyttöinen levyleikkuri M18BMS20-0 M18bms20-0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078104M18BMS20-0
- Varastotilanne
- 7kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Kuvaus
Kompakti akkukäyttöinen uurto-/levyleikkuri, joka tekee siistit leikkaukset viiveettä enintään 2,0 mm paksuuteen asti.
- 360° kääntyvä leikkuupää 12 lukitusasennolla – ihanteellinen vaikeapääsyisiin paikkoihin.
- Kierrosnopeuden elektroniikkasäätö.
- In-Line-rakenne parhaan mahdollisen hallinnan takaamiseksi.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja ilman laturia, pahvilaatikossa.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät numeroista 073801 – 073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Peltisakset |
|---|---|
| Paino | 2.3 kg |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 1,5 m/s2 |
| Leikkausleveys | 5 mm |
| Pienin taivutussäde | 180 mm |
| Alumiinin suurin lastunkapasiteetti | 3.2 mm |
| Suurin leikkauskapasiteetti teräksessä | 2 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi HB 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi HB 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi HB 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078104M18BMS20-0 |
|---|---|
| EAN | 4002395006748 |