Akkukäyttöiset lovipeltisakset
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Sis. L-BOXX, ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073851 – nro 073866.
Malli
Akkupeltisakset liikkuvaan käyttöön.
Peltisakset.
- Hyvä kaarileikkaus ja vain vähäinen pellin muodonmuutos.
- Mukava ja nopea siistimiseen ja katkaisuun.
- Levymateriaalille aina 800 N/mm2 ja ruostumattomalle teräkselle.
- Neljään suuntaan käännettävät teräpalat: puhdas ja jäysteetön leikkaus alhaisin käyttökustannuksin.
Toimitussisältö
Sis. L-BOXX, ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073851–073866.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Peltisakset |
|---|---|
| Paino | 2 kg |
| Valmistajan merkintä | ABLS 18 1.6 E AS |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Leikkausleveys | 0 mm |
| Materiaalin enimmäispaksuus, teräs 800n/mm2 | 1 mm |
| Pienin taivutussäde | 15 mm |
| Leikkausnopeus | 5–8 m/min |
| Suurin materiaalipaksuus teräs 400 n/mm2 | 1.6 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078103 |
|---|---|
| EAN | 4014586898605 |