Akkukäyttöinen lovipeltisakset
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Johdoton uralevyRakenneJohdoton levyleikkuri liikkuvaan työhön.
Levyleikkuri.
- Hyvä kaarreleikkauskyky ja erittäin vähäinen levyn muodonmuutos.
- Ergonominen ja nopea reunaleikkaus ja katkaisu.
- Levylle enintään 800 N/mm2 ja ruostumattomalle teräkselle.
- kääntöterä, neljä leikkuusärmää: puhdas ja purseeton leikkaus alhaisilla käyttökustannuksilla.
Toimitussisältö
Sis. laukku, ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073832 ja 073845.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Peltisakset |
|---|---|
| Paino | 2 kg |
| Valmistajan merkintä | ABLS 18 1.6E |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Leikkausleveys | 0 mm |
| Materiaalin enimmäispaksuus, teräs 800n/mm2 | 1 mm |
| Pienin taivutussäde | 15 mm |
| Leikkausnopeus | 5 - 8 m/min |
| Suurin materiaalipaksuus teräs 400 n/mm2 | 1.6 mm |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Fein tyyppi E 18 V |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078100 |
|---|---|
| EAN | 4014586886664 |