Räikkäruuvinväännin (paineilma) 9427 9427
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Chicago pneumatic
- Tuotenumero
- G0791229427
- Varastotilanne
- 8kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Paineilmatoiminen mini-räikkäruuvinväännin, pituus 130 mm. Pikavaihtopainike hylsykärjen vaihtoon.
Kaikki tekniset tiedot koskevat painetta 6,3 bar ja letkua, jonka suositeltu sisä-⌀.
Varaosa
Valitut huoltosarjat (Service Kits): Ennaltaehkäisevään huoltoon ja ylläpitoon tarkoitetut kulutusosasarjat ovat pyynnöstä saatavissa useimpiin Atlas Copcon paineilmatyökaluihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Pituus | 130 mm |
| Paino | 0.5 kg |
| Valmistajan merkintä | 9427 |
| Enimmäiskierrosluku: | 270 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 5 m/s2 |
| Melutaso | 93 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 336 l/min |
| Suositeltu letkun mitoitus (sisäinen ⌀) | 10 mm |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Maks. ruuvin ⌀ (8.8–12.9) | M8 |
| Hetkellinen aikaväli | 7 - 35 Nm |
| Työkalunpitimen mitat | 3/8 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0791229427 |
|---|---|
| EAN | 015451652111 |