Paineilma-räikkäruuvitaltta W2630
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaikki tekniset tiedot koskevat virtauspainetta 6,3 baaria ja ilmoitettua letkun sisähalkaisijaa.
Suuntaa vaihtava räikkäruuvain, jossa kierrosluvun säätö. Kompakti rakenne, lasikuitukuori, hyvä kylmäneristys. Paineilmanpoisto käännettävissä 360°.
Varaosa
Valikoidut huoltosarjat (Service-Kits):Lähes kaikkiin Atlas Copcon painetyökaluihin on pyynnöstä saatavissa varaosa-ja huoltosarjoja ennakoivaa huoltoa ja kunnossapitoa varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Pituus | 307 mm |
| Paino | 1.2 kg |
| Valmistajan merkintä | W2630 |
| Enimmäiskierrosluku: | 200 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 10,5 m/s2 |
| Melutaso | 86 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 660 l/min |
| Suositeltu letkun mitoitus (sisäinen ⌀) | 10 mm |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Maks. ruuvin ⌀ (8.8–12.9) | M14 |
| Hetkellinen aikaväli | 25 - 80 Nm |
| Työkalunpitimen mitat | 1/2 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G079121W2630 |
|---|---|
| EAN | 7322590034153 |