Paineilma-räikkäruuvitaltta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaikki tekniset tiedot koskevat virtauspainetta 6,3 baaria ja ilmoitettua letkun sisähalkaisijaa.
Suuntaa vaihtava räikkäruuvain, jossa kierrosluvun säätö. Kompakti rakenne, lasikuitukuori, hyvä kylmäneristys. Paineilmanpoisto käännettävissä 360°.
Varaosa
Valikoidut huoltosarjat (Service-Kits):Lähes kaikkiin Atlas Copcon painetyökaluihin on pyynnöstä saatavissa varaosa-ja huoltosarjoja ennakoivaa huoltoa ja kunnossapitoa varten.
Malli
Laitteen pituus vain 192 mm, sopii siksi hyvin ahtaisiin tiloihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Pituus | 192 mm |
| Paino | 0.5 kg |
| Valmistajan merkintä | W2611 |
| Enimmäiskierrosluku: | 280 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 8,8 m/s2 |
| Melutaso | 85 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 540 l/min |
| Suositeltu letkun mitoitus (sisäinen ⌀) | 10 mm |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Maks. ruuvin ⌀ (8.8–12.9) | M8 |
| Hetkellinen aikaväli | 4 - 40 Nm |
| Työkalunpitimen mitat | 1/4 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 079121 |
|---|---|
| EAN | 7322590034122 |