Paineilma-räikkäruuvitaltta W2621
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Atlas copco
- Tuotenumero
- G079121W2621
- Varastotilanne
- 7kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Kaikki tekniset tiedot koskevat virtauspainetta 6,3 baaria ja ilmoitettua letkun sisähalkaisijaa.
Suuntaa vaihtava räikkäruuvain, jossa kierrosluvun säätö. Kompakti rakenne, lasikuitukuori, hyvä kylmäneristys. Paineilmanpoisto käännettävissä 360°.
Varaosa
Valikoidut huoltosarjat (Service-Kits):Lähes kaikkiin Atlas Copcon painetyökaluihin on pyynnöstä saatavissa varaosa-ja huoltosarjoja ennakoivaa huoltoa ja kunnossapitoa varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Pituus | 271 mm |
| Paino | 1.1 kg |
| Valmistajan merkintä | W2621 |
| Enimmäiskierrosluku: | 170 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 15 m/s2 |
| Melutaso | 87 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 600 l/min |
| Suositeltu letkun mitoitus (sisäinen ⌀) | 10 mm |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Maks. ruuvin ⌀ (8.8–12.9) | M12 |
| Hetkellinen aikaväli | 5 - 68 Nm |
| Työkalunpitimen mitat | 3/8 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G079121W2621 |
|---|---|
| EAN | 7322590034146 |