Paineilma-räikkäruuvitaltta W2611
Styckpris:
281,52€
- Tuotemerkki
- Atlas copco
- Tuotenumero
- G079121W2611
- Varastotilanne
- 12kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Kaikki tekniset tiedot koskevat virtauspainetta 6,3 baaria ja ilmoitettua letkun sisähalkaisijaa.
Suuntaa vaihtava räikkäruuvain, jossa kierrosluvun säätö. Kompakti rakenne, lasikuitukuori, hyvä kylmäneristys. Paineilmanpoisto käännettävissä 360°.
Varaosa
Valikoidut huoltosarjat (Service-Kits):Lähes kaikkiin Atlas Copcon painetyökaluihin on pyynnöstä saatavissa varaosa-ja huoltosarjoja ennakoivaa huoltoa ja kunnossapitoa varten.
Malli
Laitteen pituus vain 192 mm, sopii siksi hyvin ahtaisiin tiloihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Pituus | 192 mm |
| Paino | 0.5 kg |
| Valmistajan merkintä | W2611 |
| Enimmäiskierrosluku: | 280 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 8,8 m/s2 |
| Melutaso | 85 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 540 l/min |
| Suositeltu letkun mitoitus (sisäinen ⌀) | 10 mm |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Maks. ruuvin ⌀ (8.8–12.9) | M8 |
| Hetkellinen aikaväli | 4 - 40 Nm |
| Työkalunpitimen mitat | 1/4 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G079121W2611 |
|---|---|
| EAN | 7322590034122 |