Paineilmakäyttöinen kulmaiskumutterinväännin Twin Turbo 9012ATT 9012att
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
Twin Turbo -iskumutterinväännin kääntömekanismilla parhaan ulottuvuuden takaamiseksi. Kaksoisvasaramekanismi. Suurin avausmomentti 550 Nm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Pituus | 277 mm |
| Paino | 1,3 kg |
| Enimmäiskierrosluku: | 8000 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 4.89 m/s2 |
| Melutaso | 90.1 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 113 l/min |
| Suositeltu letkun mitoitus (sisäinen ⌀) | 10 mm |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | NPT |
| Työkalunpitimen mitat | 1/2 tuumaa |
| Maks. ruuvi-⌀ (8,8−2,9) | M 20 |
| Kiinnitysprofiili työkalunpitimeen | Neliö |
| Maksimivääntömomentti | 500 Nm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0791949012ATT |
|---|---|
| EAN | 4000896234738 |