Paineilmakäyttöinen suorahiontakone, holkin ⌀ 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Paineilmatoiminen suorahiomakone, jonka ulostuloteho on 1050 W ja suurin kierrosluku 18 000 r/min.
Holkkihukan halkaisija 6 mm.Rakenne
Pitkä malli, kapea kaula.
Toteutus
Paineilmakäyttöinen suorahiontakone 1050 W ulostuloteholla ja enimmäisnopeudella 18000 r/min.
Holkin halkaisija 6 mm.
Tekniset tiedot
| Pituus | 365 mm |
|---|---|
| Enimmäiskierrosluku: | 18000 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Melutaso | 81 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 1560 l/min |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | NPT |
| Akseliteho | 1050 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 079453 |
|---|---|
| EAN | 015451785284 |