Paineilmatoiminen iskuväännin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Iskuväännin kaksivasaramekanismilla ja suurella teholla. Suurin irrotusmomentti 1890 Nm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Pituus | 188 mm |
| Paino | 2.1 kg |
| Enimmäiskierrosluku: | 7300 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 7.47 m/s2 |
| Melutaso | 104 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 153 l/min |
| Suositeltu letkun mitoitus (sisäinen ⌀) | 10 mm |
| Paineilmakytkentä | 3/8 tuumaa |
| Liitäntäkierre | NPT |
| Työkalunpitimen mitat | 3/4 tuumaa |
| Maks. ruuvi-⌀ (8,8−2,9) | M32 |
| Kiinnitysprofiili työkalunpitimeen | Neliö |
| Maksimivääntömomentti | 1085 Nm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 079192 |
|---|---|
| EAN | 4000896212347 |