Iskevä ruuvinväännin (paineilma) lyhyt malli 9012M-1 9012m-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ultrakompakti iskevä ruuvinväännin Jumbo-vasaramekanismilla, yhden käden suunnanvaihdolla ja kolmiportaisella oikeakätisellä pyörimissuunnalla. Maksimivääntömomentti avauksessa 1200 Nm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Pituus | 80 mm |
| Paino | 1.27 kg |
| Enimmäiskierrosluku: | 8800 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 13.49 m/s2 |
| Melutaso | 92.2 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 127.4 l/min |
| Suositeltu letkun mitoitus (sisäinen ⌀) | 10 mm |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | NPT |
| Työkalunpitimen mitat | 1/2 tuumaa |
| Maks. ruuvi-⌀ (8,8−2,9) | M 20 |
| Kiinnitysprofiili työkalunpitimeen | Neliö |
| Maksimivääntömomentti | 678 Nm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0791919012M-1 |
|---|---|
| EAN | 4000896218356 |