Paineilmasuorahiomakone ST100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
ATA − paineilmasuorahiomakone3 mm:n kiristysholkeilla hienoihin jyrsintä-, hionta- ja kaiverrustöihin.
Sisäänrakennettu esisuodatin.Malli
40 W:n suorahiomakone, erinomainen käyttömukavuus, maksimaalinen kierrosluku 100000 rpm.
Käyttö
Vain öljyttömän paineilman käyttö sallittu. Älä öljyä!
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Paino | 0.24 kg |
| Valmistajan merkintä | ST100 |
| Enimmäiskierrosluku: | 100000 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmakäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Melutaso | 62 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 170 l/min |
| Akseliteho | 40 W |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Pituus | 160 mm |
| Kiristysholkki-⌀ | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G079440ST100 |
|---|---|
| EAN | 2050001763006 |