Paineilmasuorahiomakone
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
ATA − paineilmasuorahiomakone3 mm:n kiristysholkeilla hienoihin jyrsintä-, hionta- ja kaiverrustöihin.
Sisäänrakennettu esisuodatin.Malli
63 W:n suorahiomakone, jossa on ainutlaatuinen moottorirakenne ilman moottorin kuluvia osia, pitkä käyttöikä ja maksimaalinen kierrosluku 80000 rpm.
Käyttö
Vain öljyttömän paineilman käyttö sallittu. Älä öljyä!
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Paino | 0.15 kg |
| Enimmäiskierrosluku: | 80000 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Melutaso | 68 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 170 l/min |
| Akseliteho | 63 W |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Pituus | 135 mm |
| Kiristysholkki-⌀ | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 079440 |
|---|---|
| EAN | 5390145244601 |