Paineilmasuorahiomakone SPM60R
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ata tools
- Tuotenumero
- G079440SPM60R
- Varastotilanne
- 94kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
ATA − paineilmasuorahiomakone3 mm:n kiristysholkeilla hienoihin jyrsintä-, hionta- ja kaiverrustöihin.
Sisäänrakennettu esisuodatin.Malli
85 W:n suorahiomakone, erinomainen käyttömukavuus, maksimaalinen kierrosluku 60 000 rpm.
- Kapea muotoilu työskentelyyn ahtaissa tiloissa.
- Irrotettava kiristysholkkisuoja.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Paino | 0.17 kg |
| Enimmäiskierrosluku: | 60000 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Melutaso | 68 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 230 l/min |
| Akseliteho | 85 W |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Pituus | 140 mm |
| Kiristysholkki-⌀ | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G079440SPM60R |
|---|---|
| EAN | 2050002005471 |