Paineilmasuorahiomakone SMP60
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
ATA − paineilmasuorahiomakone3 mm:n kiristysholkeilla hienoihin jyrsintä-, hionta- ja kaiverrustöihin.
Sisäänrakennettu esisuodatin.Malli
Turbiinikäyttöinen pienhiomakone, suurin pyörimisnopeus 60000 1/min.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Paino | 0.17 kg |
| Valmistajan merkintä | SPM 60 R |
| Enimmäiskierrosluku: | 60000 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Melutaso | 68 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 230 l/min |
| Akseliteho | 85 W |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Pituus | 140 mm |
| Kiristysholkki-⌀ | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G079440SMP60 |
|---|---|
| EAN | 5000630 |