Johdoton märkä-/kuivaimuri
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Sisältää suodattimen, imuletkun, karkealikasuuttimeen ja rakosuuttimen.
Ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät nro 073816; nro 073827 ja nro 073840.
Rakenne
Kannettava ja tehokas 12 V akku-/paristokäyttöinen märkä-/kuivaimuri, jossa M12 FUEL™ -moottori. Pinottava työkalulaatikkorakenne lisäkuljetusvaihtoehtoihin ja parempaan säilytykseen.
Toimitussisältö
Sis. suodatin, imuletku, karkealikasuutin ja rakosuulake.
Ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät kohdista nro 073816; nro 073827 ja nro 073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Märkä- ja kuivaimuri |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Valmistajan merkintä | M12FVCL-0 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Säiliön tilavuus | 6.1 l |
| Virtaus | 1275 l/min |
| Imuletkun pituus | 0.5 m |
| Paino ilman akkua | 4.5 kg |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 070230 |
|---|---|
| EAN | 4058546341190 |