Akkukäyttöinen käsipölynimuri M18CV-0 M18cv-0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G070233M18CV-0
- Varastotilanne
- 41kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas 18 V käsipölynimuri puulle, metallille ja karkealle lialle.
- HEPA-suodatin kerää 99,97 % kaikista pölyhiukkasista.
- Tarkistusikkuna lian määrän helppoon seurantaan säiliössä.
- Lukittava kytkin pitkäkestoiseen käyttöön.
Toimitussisältö
Sisältää joustavan imuletkun, 2 jatkoputkea, rakosuuttimen, karkean lian suuttimen.
Ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät nro 073808 – nro 073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pölynpoisto |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi HB 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Valmistajan merkintä | M18CV-0 |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Säiliön tilavuus | 2.5 l |
| Paino ilman akkua | 1.6 kg |
| Virtaus | 1019 l/min |
| Imuletkun pituus | 1.2 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G070233M18CV-0 |
|---|---|
| EAN | 4002395289998 |