Sisäkori xtra ST
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetut kahvat.
Sopii
Ultraäänipesuri nro 082002, koko 250.
Rakenne
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetut kahvat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Upotuskori |
|---|---|
| Sisäkorin pituus | 575 mm |
| Sisäkorin leveys | 630 mm |
| Panossisäkorin tilavuus | 250 l |
| Korotuskorin korkeus | 370 mm |
| Maksimikantavuus | 50 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 082103 |
|---|---|
| EAN | 4250004100138 |